NACIONALNA ZAKLADA ZA RAZVOJ CIVILNOG  DRUŠTVA odobrila je Udruzi slijepih SMŽ-Sisak institucionalnu podršku za treću godinu provedbe programa u visini od 128.197,00 kn za 2021. godinu.

Institucionalna podrška predstavlja specifičan dio Programa financijskih oblika podrške Nacionalne zaklade kojom se ciljano, na trogodišnji rok, ulaže u organizacijski razvoj i/ili stabilizaciju isključivo udruga registriranih u Republici Hrvatskoj. Obzirom da se podrška dodjeljuje na trogodišnji rok Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva  pružila je financijsku podršku  Udruzi slijepih SMŽ-Sisak i za 2019. i 2020. godinu u iznosu od 128.197,00.

Cilj ove podrške  je podići razinu održivosti udruga osoba s invaliditetom koje djeluju na lokalnoj razini putem trogodišnje financijske i stručne podrške stabilizaciji i daljnjem organizacijskom i programskom razvoju udruge.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva