23.11.2022. Današnji kišni dan proveli smo uz mali kviz znanja i čitateljski klub. U sklopu čitateljskog kluba pročitali smo i prokomentirali nekoliko pjesama izdvojenih iz “Banijske književne antologije” (Miroslav Kirin, Boris Vrga), te nekoliko proznih djela izdvojenih iz knjige Priručnik za dobrog fašista (Rui Zink) i Hrvatski politički bestijarij (Boris Perić/Tomila Pletenac). U sklopu današnjeg čitateljskog susreta promovirali smo i zbornik radova “Daleko se čuje” Udruge Zaželi. Udruga Zaželi objavljuje ovaj zbornik radova svojih članova “Daleko se čuje“ koji je napisan od strane gluhih i nagluhih osoba (Klementina Svetec, Elmedin Smajlović, Karla Čurin i Petra Podhorsky) te zbirku poezije nagluhog pjesnika Kristijana Modrušana, ”Pjesme iz tišine” . Na linku https://zazeli.hr/daleko-se-cuje/… možete pročitati ili poslušati pjesme i prozna djela zbornika radova “Daleko se čuje”. Nakon čitateljskog kluba zabavili smo se uz mali kviz znanja.