10.1.2024. Jutro smo započeli s informatičkom obukom za našeg korisnika. Tijekom današnje obuke, usredotočili smo se na osnove korištenja aplikacije WhatsApp- i Gmail-a. Uz strpljenje i predanost, uspjeli smo prenijeti osnovna znanja o korištenju tih platformi, pružajući priliku našem korisniku da se osjeća sigurnije i samostalnije u digitalnom svijetu.

Nakon završetka informatičkog dijela, pridružio nam se drugi dio naše ekipe, te smo zajedno uživali u rekreaciji na elektronskom govornom pikadu. Kroz ovu vrstu rekreacije, osiguravamo inkluzivno iskustvo za sve naše članove, pružajući im priliku da se aktivno uključe i uživaju u igri, bez obzira na vizualne sposobnosti, a ujedno rade na očuvanju svojih motoričkih, senzoričkih i kognitivnih vještina.

Aktivnosti provodimo u sklopu projekta pod nazivom “Aktivni” uz financijsku potporu Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.