11.06.2019. Sudjelovali smo na informativnoj radionici za otvoreni trajni poziv “Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika – faza I”.
Prva informativna radionica za otvoreni poziv „Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika – faza I“, na kojoj je sudjelovalo 150 potencijalnih prijavitelja, održana je u zagrebačkom hotelu Sheraton.
Radionica je bila namijenjena svim potencijalnim prijaviteljima i partnerima na projektu, zainteresiranim za jačanje postojećih društvenih poduzeća ili onima koji žele transformirati ili započeti poslovanje prema društveno- poduzetničkim principima.
Uz predstavljanje ciljeva i svrhe te uvjeta za prijavu u okviru Poziva, održana je i radionica podrške za prijavitelje na kojoj su detaljno predstavljene faze te tehnički aspekti postupka prijave.