Hvala svima koji su nas podržali u nabavci kombi vozila. Posebne zahvale Lions district 126, Gradonačelnici Grada Siska Kristini Ikić-Baniček, Sisačko-moslavačkoj županiji, Danijelu Koletiću-Apriori World, Savezu Baptističkih Crkava u RH, djelatnicima Hrvatskog radija Mirku Fodoru, Andri Tomoviću, Nevenu Čikari, učenicima i djelatnicima OŠ Braće Ribar, OŠ Ivana Kukuljevića, OŠ Viktorovac, OŠ 22. Lipnja, OŠ Galdovo, OŠ Braće Bobetko, OŠ Dvor, OŠ Zorke Sever-Popovača, OŠ Josipa Kozarca Lipovljani, SŠ Viktorovac, Gimnazija Sisak, dječjem vrtiću Sisak Stari (objekti Ciciban, Bubamara, Pčelica, Potočnica, Različak), dječjem vrtić Sisak Novi (objekti Sunce, Tratinčica, Radost, Maslačak), Pavlu Aniću, Zvonku Bogdanu, Teatru Kerekesh, Mariu Filipiju, Mladenu Gobcu, Mladenu Šilobodu, korisnicima i djelatnicima Udruge slijepih-SMŽ-Sisak, partnerskim i suradničkim organizacijama civilnog društva, mnogim privatnim donatorima i svima koji su nam pružili podršku u našem radu. Hvala svima od ❤️
Objavu Radio Banovine možete pronaći OVDJE