25.07.2019. održali smo radionicu pod nazivom “Komunikacija i komunikacijski stilovi”. Naučili smo što je komunikacija, koji su komunikacijski stilovi, koji komunikacijski stil je dominantan kod nas samih, koliko je bitna komunikacija u svakodnevnom životu- kako u privatnom tako i u poslovnom životu. Radionica je održana u sklopu radionica mekih vještina u sklopu projekta Korak Prema Uspjehu. Predavačica je dr.sc. Ljiljana Buhač koja je stručnjakinja za poslovnu komunikaciju i osobni razvoj s dugogodišnjim iskustvom.

Ovo je radionica u nizu radionica koje će se održati u sklopu projekta Korak prema uspjehu čiji je nositelj Udruga slijepih Međimurske županije, a Udruga slijepih SMŽ-Sisak i Udruga slijepih Zagreb partneri. Polaznici su slijepe osobe koje pohađaju edukacije verificiranog programa za medicinskog masera na Pučkom otvorenom učilištu Zagreb.

http://www.korakpremauspjehu.com/