U prostoru Restorana Stari Grad u Sisku, 25. lipnja 2020. u prijepodnevnim satima održana je konferencija vezana uz projekt “Korak prema uspjehu”, financiran iz europskog socijalnog fonda u vrijednosti od 1.389.434,08 kn i trajanju od 18 mjeseci,a čiji je nositelj Udruga slijepih Međimurske županije s partnerskim organizacijama: Udrugom slijepih SMŽ-Sisak i Udrugom slijepih Zagreb.
Svrha ove konferencija bila je upoznavanje korisnika projekta (nezaposlenih slijepih i slabovidnih osoba) sa poslodavcima, te predstavnicima partnera i predstavnicima organizacija i poslodavaca na području naše županije, te upoznavanje javnosti s rezultatima prije navedenog projekta.
U okviru konferencije, predstavnik Hrvatskog zavod za zapošljavanje prezentirao je poticajne mjere za poslodavce koji zapošljavaju osobe s invaliditetom.