17.6.2020. održali smo radionicu pod nazivom “Upravljanje stresom”. Naučili smo što je stres, koje su tehnike upravljanja stresom, koje vrste stresa postoje i mnoge druge informacije. Radionica je održana u sklopu radionica mekih vještina u sklopu projekta Korak Prema Uspjehu. Predavačica je dr.sc. Ljiljana Buhač koja je stručnjakinja za poslovnu komunikaciju i osobni razvoj s dugogodišnjim iskustvom.

Ovo je radionica u nizu radionica koje se održavaju u sklopu projekta “Korak prema uspjehu” čiji je nositelj Udruga slijepih Međimurske županije, a Udruga slijepih SMŽ-Sisak i Udruga slijepih Zagreb partneri. Polaznici su slijepe osobe koje su prošle edukacije verificiranih programa za medicinskog masera, aroma terapeuta, wellness terapeuta na Pučkom otvorenom učilištu Zagreb.

http://www.korakpremauspjehu.com/