12.10.2021. Kreativna radionica i čitateljski klub 🙂
Današnji dan proveli smo u izradi kuglica od krep papira koje će nam u našim daljnjim kreativnim radionicama služiti za izradu dekorativnih predmeta kao što su ručno rađeni papirnati okviri za slike. Uz kreativnu radionicu u sklopu malog čitateljskog kluba pročitali smo nekoliko priča o kojima smo nakon toga i detaljno porazgovarali.
Zašto odabrati čitanje? Čitanje vam omogućuje putovanje kroz vrijeme i prostor, dok ostajete u svom domu i u sadašnjosti. Čitanje vam omogućuje razmjenu iskustava sa piscima koji su pisali tijekom tisuća godina, pokazujući kako reagirati i osjećati se u situacijama koje se možda nikada neće dogoditi u vašem životu. Možete obogatiti svoj život, učeći od stručnjaka i stručnjaka, istraživati ​​različite kulture, obrađivati ​​različite ideje i istraživati ​​niz budućih mogućnosti. Osvijestite svijet izvan vašeg dosega i naučite vrijednost otvorenog uma.Da biste iz čitanja izvukli maksimum, razvijte svoje sposobnosti promatranja, produbite pamćenje i aktivno se uključite u analizu i razmišljanje.