U sklopu projekta “Aktivni” koji financira Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, 1.3.2024., organizirali smo kulinarsku radionicu koja je nadmašila sva očekivanja!

Prije svega, izabrali smo današnjeg glavnog kuhara – našeg dragog Ivana, koji je sa strašću i entuzijazmom preuzeo vođenje kulinarske radionice. Ivan je s ljubavlju isplanirao današnji ručak, a zatim vješto podijelio zadatke s ostalim sudionicima. Na našem meniju za danas bila su ukusna jela – pečene kobasice sa sočnim dinstanim zeljem i mirisnom palentom. Okusi su nas očarali, a zajedničko kuhanje dodatno je povezalo našu grupu.

Nakon uživanja u slasnom ručku, nismo zaboravili na zabavu i rekreaciju! Odlučili smo se za elektronski govorni pikado, gdje smo se svi zajedno opustili i natjecali. Bila je to izvrsna prilika za smijeh, druženje i opuštanje nakon kreativnog kuhanja.

Hvala svima koji su sudjelovali i pomogli u organizaciji ove fantastične kulinarske avanture!