14.3.2024. Dan smo iskoristili za pripremu svježe ubranih plodova iz našeg malog vrta. Kroz kulinarsku radionicu, zajedničko druženje, dijeljenje recepata, rezuckanje i sjeckanje zajedničkim snagama smo pripremili savijaču od špinata i svježeg sira. Savjeti i entuzijazam naših korisnika doprinijeli su stvaranju jedinstvenog kulinarskog iskustva.
Bogatstvo ove aktivnosti je u uključivanju naših slijepih korisnika u sve dijelove aktivnosti od rezanja, sjeckanja, miješanja i pripreme hrane. Vješte ruke i suradnja učinili su ovaj dan nezaboravnim.
Jedno od jela koje smo pripremali bila je savijača od špinata i svježeg sira, a rezultat je bio nevjerojatno ukusan! Nastavit ćemo stvarati prostor za zajedničke aktivnosti koje obogaćuju živote naših korisnika i jačaju našu povezanost.
Zajedno gradimo bolju zajednicu, ispunjenu ljubavlju, razumijevanjem i divnim okusima!
Aktivnost je provedena u sklopu projekta pod nazivom “Aktivni” , uz financijsku potporu Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.