7.3.2024. Danas smo imali priliku uživati u jednom nezaboravnom danu punom zabave, smijeha i ukusnih delicija! U sklopu naših kulturno-zabavnih aktivnosti organizirali smo kviz znanja koji nas je potaknuo na mentalnu gimnastiku i sjajno druženje.

Nakon što smo pokazali svoje znanje i talent u kvizu, uslijedio je slasni dio programa – kulinarske aktivnosti! S posebnim zadovoljstvom smo se posvetili pripremi omleta s gljivama, zajedničkim snagama isjeckali smo i pripremili sve sastojke potrebne za pripremu kulinarske poslastice.

Ali, nije tu bio kraj našim gastronomskim užicima! Nakon što smo uživali u omletu, uslijedila je slatka poslastica – fritule!

Aktivnost je provedena u sklopu projekta pod nazivom “Aktivni” , uz financijsku potporu Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.