13.02.2020. Medicinska masaža u Dnevnom centru slijepih

Udruga slijepih SMŽ-Sisak kroz partnerstvo sudjeluje u projektu pod nazivom “Korak Prema Uspjehu” . Nositelj projekta je Udruga Slijepih Medimurska županija (USMŽ), a partneri su Udruga slijepih Zagreb i Udruga slijepih SMŽ. Projekt je 100% sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda u okviru natječaja “Podrška socijalnog uključivanja i zapošljavanja marginaliziranih skupina”. Ukupni proračun projekta je 1.389.434,08 kuna. Vrijeme trajanja projekta je 18 mjeseci.
Kroz ovo partnerstvo danas je naša Udruga bogatija za četiri medicinska masera i jednu aromaterapeutkinju. Kako bi iskušali nova znanja i vještine naših masera danas smo organizirali tretmane medicinske masaže i aromaterapije za korisnike i djelatnike Udruge slijepih SMŽ-Sisak. Svi smo ostali oduševljeni i nadamo se ponovnom susretu. Sve pohvale našim maserima i čestitke na položenim ispitima i stjecanju novog zvanja