3. prosinca 2020. u svijetu se po 64. put obilježava Međunarodni dan osoba s invaliditetom.
Obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom za cilj ima senzibilizaciju i postizanje boljeg razumijevanja problema invaliditeta u široj društvenoj zajednici, te ostvarenje svih prava koje osobe s invaliditetom imaju, kao i potpunu uključenost osoba s invaliditetom u društvo u kojem žive.
Svake se godine Međunarodni dan osoba s invaliditetom obilježava se drugom temom, a ovogodišnja tema je: Izgraditi bolje: prema svijetu s uključivosti invaliditeta, pristupačnom i održivom svijetu nakon Covida-19 (2020.)
U sklopu ovogodišnjeg obilježavanja s vama želimo podijeliti muzički uradak nastao u sklopu aktivnosti glazbenih radionica Udruge slijepih.
Klik OVDJE za pregled videa.
Klik OVDJE za pregled drugog videa.