6.5.2023. Sudjelovali smo na tradicionalnom Međunarodnom susretu slijepih Istre koji je održan u prekrasnom ambijentu Edukacijsko rehabilitacijskog centra slijepih Istre – Regionalnom centru inkluzivnog turizma LUČ Eduka Cukrići.

Susret je organiziran od strane Udruge slijepih Istarske županije, a na njemu su sudjelovali članovi Udruge slijepih Istarske županije, Planinarskog rekreativnog kluba slijepih Istarske županije i Sportske udruge slijepih Učka, volonteri, te članovi Medobčinskog društva slepih in slbovidnih Koper, Medobčinskog društva slepih in slabovidnih Maribor, Međuopćinske organizacije slijepih i slabovidnih Kozarska Dubica, Udruge slijepih Primorsko goranske županije i Udruge slijepih Sisačko moslavačke županije. Uz dobru atmosferu, pjesmu, glazbu, poznavanja, druženja i umrežavanja članovi udruga imali su priliku pokazati svoje vještine u igranju el. govornom pikadu za slijepe. Ovom prilikom zahvaljujemo organizatoru i svim sudionicima na prekrasnom danu 🙂