20.9.2019. U sklopu obilježavanja Europskog tjedna mobilnosti sudjelovali smo na druženju djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom te promociji prostora i projekta Inkluzivne farme u Hrastovici kao budućeg Centra za poludnevni boravak i neovisno življenje osoba s invaliditetom u organizaciji Udruge osoba s invaliditetom Sisačko-moslavačke županije, u suradnji s Društvom za ekologiju “Zeleno zlato”, Udruge nastavnika u djelatnosti ugostiteljskog obrazovanja (UNUO) i Udruge KAS. Kroz ovo druženje imali smo priliku saznati više o samom projektu Inkluzivne farme, sudjelovali smo u seoskim sportskim igrama (potezanje konopa, nošenje jajeta u žlici, skakanju u vrećama itd.), glad su nam utažili kuhari Udruge UNUO slatkom i slanom verzijom zlevanke, Udruga “Kas” osigurala je jahanje za sve posjetitelje, a cijeli doživljaj popratio je Tamburaški sastava “Taman” iz Petrinje.