21.02.2020. Prezentacija masaže u studiju za kozmetiku “Vita”
Udruga slijepih SMŽ-Sisak kroz partnerstvo sudjeluje u projektu pod nazivom “Korak Prema Uspjehu” . Nositelj projekta je Udruga Slijepih Međimurska županija (USMŽ), a partneri su Udruga slijepih Zagreb i Udruga slijepih SMŽ. Projekt je 100% sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda u okviru natječaja “Podrška socijalnog uključivanja i zapošljavanja marginaliziranih skupina”. Ukupni proračun projekta je 1.389.434,08 kuna. Vrijeme trajanja projekta je 18 mjeseci.Kroz ovo partnerstvo danas je naša Udruga bogatija za četiri medicinska masera i jednu aromaterapeutkinju. Kako bi iskušali nova znanja i vještine naših masera danas smo organizirali praktični rad za naše masere u salonu za kozmetiku “Vita” u Sisku. Ovim putem zahvaljujemo vlasnici salona Ivani Paulin na pruženoj prilici da pokažemo što znamo. Sve pohvale našim maserima i čestitke na stjecanju novih iskustava i znanja