U sisačkom Velikom Kaptolu, u dvorani Juran i Sofija, 29. prosinca 2022. sudjelovali smo na predstavljanju knjige psihoterapeutkinje i specijalistice iz pastorala kriznih situacija prof. Maje Jakšić pod nazivom “Sve će biti dobro”. Knjigu su izdali Hrvatsko društvo bračnih i obiteljskih savjetovatelja (HRD BiOS) i Sisačka biskupija. Na predstavljanju su govorili sisački biskup mons. Vlado Košić, predsjednik udruge HRD BiOS doc.dr.sc. Josip Bošnjaković, povjerenik za pastoral braka i obitelji Sisačke biskupije vlč. Branko Koretić, studentica iz Petrinje Maja Latinčić, lektorica knjige Nikolina Mesić, prof. i autorica Maja Jakšić. U dvorani se tražilo mjesto više, što je pokazatelj koliki je trag Maja Jakšić ostavila na osobe s kojima se susretala tijekom rada na terenu. Ovim putem čestitamo našoj dragoj Maji i želimo joj puno sreće i uspjeha u daljnjem radu 🙂