20.9.2023. Sportsko-rekreativne aktivnosti 🙂

Danas smo u Udruzi slijepih održali sportsko-rekreativne aktivnosti u suradnji s Udrugom invalida rada Grada Siska. Sudjelovali su naši dragi korisnici, te smo zajedno uživali u raznolikom sportskom programu!

Govorni pikado za slijepe oduševio je sve prisutne, a poneki hitac bio je popraćen gromoglasnim oduševljenjem i smijehom!

Za one koji više vole aktivnosti na otvorenom, viseća kuglana bila je odličan izbor za održavanje kondicije i uživanje u svježem zraku.

Ali to nije sve! Osim pikada i kuglane, ljubitelji šaha su se okupili za strateške dvoboje, u kojima je svaki potez bio pomno promišljen.

U sklopu rekreacije neki su izabrali i vježbe na orbitreku , što je odličan izbor za održavanje kondicije.

Ove sportske aktivnosti nisu samo prilika za zabavu i tjelesnu aktivnost, već i divan način za jačanje zajedništva i međusobnog povezivanja. Hvala svima koji su sudjelovali i doprinijeli ovoj predivnoj atmosferi!