Dana 18. ožujka 2024. godine, Ministarstvo pravosuđa i uprave uručilo nam je zahvalnicu za suradnju u izvršavanju probacijskih poslova, unapređenju rada probacijske službe, promociji rada službe i njezine društvene prepoznatljivosti.
Ova zahvala potvrda je našeg rada i angažmana u podršci probacijske službe. Suradnja s Probacijskim uredom Sisak bila je ključna, a ovim putem zahvaljujemo im na kandidaturi za ovo priznanje.
Također, izražavamo zahvalnost Ministarstvu pravosuđa i uprave na prepoznavanju važnosti naše suradnje i doprinosa promicanju rada probacijske službe.
Ovo priznanje poticaj je za daljnji rad i angažman, te nam daje vjetar u leđa u nastojanjima unapređenja kvalitete života članova naše zajednice.