21.3.2023. u sklopu obilježavanja Svjetskog dana poezije posjetile su nas učenice Gimnazije Sisak Blerona Muhardi i Mihaela Pranjić pod vodstvom Vesne Rogulje Mart koje su našim članovima poklonile sat poezije. Kroz ovaj susret predstavljen je audio vizualni materijal koji je nastao u sklopu projekta Učeničke zadruge Gimnazije Sisak (GIMSI) pod nazivom : ”Sisku na dar”.

U sklopu susreta prikazane su snimke kazivanja poetskih i proznih tekstova bivših i /ili sadašnjih učenika i/ili profesora Gimnazije Sisak: Ana Brnardić, Petra Brnardić, Marita Čatić, Marija Dejanović, Sanja Domenuš, Tatjana Gromača, Mima Juračak, Marin Kos, Natalija Miletić, Vesna Rogulja Mart, Nerina Sarkotić, Petra Sigur, Blaženka Slovenec, Željka Šemper, Marija Šiprak, Nikola Tadić, Đurđica Vuković. Hvala svima na ugodnom druženju 🙂