Drago nam je što kroz suradnju s Agencijom lokalne demokracije- Sisak imamo priliku sudjelovati na Međunarodnoj razmjeni mladih u Albaniji (Kucove, 15.-23.2.2020.) na temu Socijalnog poduzetništva. Vjerujemo da ćemo uz naučena i usvojena znanja moći implementirati različite tehnike pristupa ovoj temi. Cilj projekta je stjecanje znanja i vještina za rad s mladima u razvoju i provedbi rada socijalnih poduzeća, povećavajući inkluzivnost prema mladima s manje mogućnosti i / ili invaliditetom. Naglasak je na neformalnom učenju, vršnjačkom pristupu i razmjeni iskustava mladih. Zemlje sudionice ovog treninga su Italija, Bosna i Hercegovina, Srbija, Albanija i Hrvatska, a znamo da je razmjena iskustava s drugim zemljama jedno od najvećih bogatstava svakog pojedinca. Veselimo se novim znanjima, vještinama, razmijeni iskustava i primjerima dobre prakse