Od 7.06.2019. godine do 7.06.2021. godine provodimo program pod nazivom „U dobrim rukama“ za koji su odobrena financijska sredstva Europskog socijalnog fonda – Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. – „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom- faza II “. Ukupan iznos odobrenih financijskih sredstava za provedbu ovog projekta iznosi 498.372,43 kuna. Ugovorno tijelo je Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku (PT1) i Hrvatski zavod za zapošljavanje (PT2).

Opći cilj projekta je povećati socijalnu uključenost i unaprijediti kvalitetu života slijepih osoba kroz daljnji razvoj usluge videče pratnje. Ova usluga se pruža za 25 korisnika (slijepih osoba).
Usluge koje naši korisnici najčešće trebaju su prijevoz liječniku, nabavka osnovnih prehrambenih i drugih namirnica, administrativna pomoć, psihosocijalna pomoć, nabavka lijekova, prijevoz na događanja kulturnog i socijalnog tipa itd.