Dana 18.08.2021.godine postavljen je zadnji ( treći ) plastenik za naše s(lijepe) vrtove 🙂
Kroz financijsku potporu Fonda 5.5. Zaklade SOLIDARNA odobrene u sklopu Pozivnog natječaja za stručnu i financijsku podršku stanovnicima Sisačko-moslavačke županije s ciljem oporavka i razvoja lokalne zajednice, unaprijedili smo svoj mali vrt i postavili tri plastenika dimenzija 5m x  20m. Cilj uspostave i razvoja vrta i vrtlarenja za cilj ima organizaciju smislenih dnevnih aktivnosti za osobe s invaliditetom, unaprjeđenje i povećanje dostupnosti socijalnih usluga na područjima od posebne državne skrbi, prevenciju preuranjene institucionalizacije, povećanje socijalne uključenost, doprinos podizanju kvalitete života osoba s invaliditetom , te razvoj socijalnog poduzetništva i hortiterapije za društveno i ekonomsko aktiviranje i uključivanje slijepih i slabovidnih osoba.