8.2.2024. Sudjelovali smo na Večeri kulture SMŽ koja je održana u Strukovnoj školi Sisak.

U sklopu ovog događanja , župan Celjak uručio je predstavnicima udruga ugovore o sufinanciranju programa, odnosno projekata temeljem Javnog poziva za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Sisačko-moslavačke županije za 2024. godinu.

Udruga slijepih SMŽ-Sisak ostvarila je financiranje u sklopu projekta “Kultura slijepima IV”.

Program svečanog uručenja ugovora udrugama u kulturi, svojim su nastupima obogatili plesna i tamburaška sekcija Folklorni ansambl Etno Siscia Sisak, Vokalni Ansambl Lipe, Vokalna skupina Rusalke, ali i naši prijatelji i suradnici članovi Društva hrvatskih književnika, Ogranak SMŽ Siniša Matasović i Sanja Domenuš.