U protekloj 2021. godini uz brojne nedaće i izvanredne situacije koje su nas zadesile ostali smo zdravog i vedrog duha u ostvarivanju ciljeva naše Udruge , pomoći našim korisnicima ali i svim ljudima u potrebi.
Ljudska dobrota i nagon za pomaganjem ugroženim skupinama iznjedrili su prekrasna prijateljstva, suradnje i partnerstva.
Kraj godine koristimo za zahvalu svim suradnicima, partnerima, donatorima, korisnicima, volonterima, zaposlenicima i prijateljima koji su nam omogućili kvalitetno djelovanje, razvoj kapaciteta i nekih novih ideja u poboljšanju kvalitete života naših korisnika i općenito stanovništva na području Sisačko-moslavačke županije.
Veliko hvala od srca, želimo vam sretnu i uspješnu 2022. godinu 🙂
UDRUGA SLIJEPIH ŠIBENSKO KNINSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH VARAŽDINSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH DUBROVAČKO NERETVANSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH ZADARSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH KORPIVNIČKO KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH ISTARSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE, PRIJATELJI UDRUGE SLIJEPIH DUBROVNIK, UDRUGA SLIJEPIH DARUVAR, UDRUGA SLIJEPIH BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH BJELOVAR, UDRUGA SLIJEPIH VUKOVARSKO SRIJEMSKE ŽUPANIJE, DRUŠTEV SLEPIH IN SLABOVIDNIH SLOVENIJE, ORGANIZACIJA SLIJEPIH VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE, UDRUGA SLIJEPIH KARLOVAČKE ŽUPANIJE, TIFLOTEHNA d.o.o., NADA ZA ŽIVOT, ESPERANTO DRUŠTVO RIJEKA, HIGRA d.o.o, SRPSKO NARODNO VIJEĆE, SPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH „UČKA“,MEDOBCINSKO DRUŠTVO SLEPIH IN SLABOVIDNIH-KOPER , DRUSTVO OBOLELIH Z REDKIMI BOLEZNIMA OČI SVETLOBA, DRUŠTVO SLEPIH CELJA, SAVEZ UDRUGA LIONS KLUBOVA HRVATSKE LIONS DISTRIKT, UDRUGA OSOBA S INVALIDITETOM SMŽ, SAVEZ BAPTISITČKIH CRKAVA U RH, BIBRA IZDAVAŠTVO d.o.o., CROTEX BJELOVAR, THINKTOURISM D.O.O., ZVEZA- Ljubljana, CREDITARIA d.o.o, MMV FROG d.o.o, CBA (Croatian Baptist Aid), LIONS KLUB HRVATSKA, OBRT ZA INSTALIRANJE VODE I GRIJANA “ANTOLIĆ”, UDRUŽENJE ZA UNAPREĐIVANJE OBRAZOVANJA SLIJEPIH I SLABOVIDNIH OSOBA, JANAF, OPTIPLAST d.o.o., ADRA Hrvatska Adventistička agencija za pomoć i razvoj, INA industrija nafte d.d, EUROHERC OSIGURANJE, EUROPSKA BANKA ZA OBNOVU I RAZVOJ, DANIJEL KOLETIĆ-INSTITUT ZA INTEGRIRANO-INKLUZIVNE KOMUNIKACIJE JUGOISTOČNE EUROPE, APRIORI WORLD, ŽENSKI ĐAČKI DOM-SPLIT, ČLANOVI KOODRINACIJE HUMANITARACA SMŽ: HRVATSKI CRVENI KRIŽ, GRADSKA DRUŠTVA CRVENOG KRIŽA (SISAK,PETRINJA,GLINA, HRVATSKA KOSTAJNICA), UDRUGA ZA PROMICANJE INFORMATIKE,KULTURE I SUŽIVOTA- IKS, ZAKLADA SOLIDARNA, SRPSKO NARODNO VIJEĆE, ADRA HRVATSKA,HRVATSKI CENTAR ZA RAZVOJ VOLONTERSTVA, UNICEF, URED PUČKE PRAVOBRANITELJICE, AGENCIJA LOKALNE DEMOKRACIJE SISAK, PROJEKT GRAĐANSKIH PRAVA SISAK, ZAKLADA ZAMAH,ZADRUGA ZA ETIČKO FINANCIRANJE, STUDENTSKI KATOLIČKI CENTAR OSIJEK, DOBROTVORNO DRUŠTVO MERHAMET,VOLONTERSKI CENTAR ZAGREB,SUNCOKRET-CENTAR ZA RAZVOJ ZAJEDNICE,MAMIN BLOG,DOCUMENTA –CENTAR ZA SUOČAVANJE S PROŠLOŠČU, INICIJATIVA NEZAVISNIH VOLONTERA.
MAJA JAKŠIĆ, ANTONIO MRZLIĆ,LILJANA BULJUBAŠIĆ, BORIS KIRINČIĆ, MIRELLA MLADIN, MAJA PRODAN, ANITA GALAMBOŠ, ANTONIO GIZDULIĆ, RUŽICA PAVLETIĆ, SUZANA ANIČIĆ OŠTROBRADIĆ, PISAK LIVO, DANUNULLIS BARICA, NEVENKA DAUTANAC, JOVAN BLEČIĆ, MARIJA BAKOVIĆ, FRANKO DUJMIĆ, MILENA ĆURKOVIĆ, JULIJAN ŠRIBAR , MIRNA ŠIPEK MLIKOTIĆ, URSKA LAN S.P., VRŠČAJ ANDREJ, VEDRAN TOMAŠKOVIĆ, JOSIP TICA, IVAN POLJAK, ANA LJUBIČIĆ, ANKICA SIPANOVIĆ , DRAGICA BAKOVIĆ, , DANIJELA HORVAT, , MARIJANA MIOČ ĐURANOVIĆ – TOPALOVIĆ DUŠKO, DAMIR AJDUK, BLANKA WILL-GALIĆ, VEDRANA JELUŠIĆ KAŠIĆ, ANA MARIJA MARIĆ ,KATARINA MILIČEVIĆ, ROŽMARIĆ TIHOMIR ,BASLE GORIŠEK INES, MULLER MARIJA, MULLER PETER FRANK, MALEŠIĆ LIDIJA, ANITA MILIČIĆ, DANIJELA HORVAT, ZLATKO SOMIĆ, ENA KUSURAN, ANTONIO JURKOVIĆ.